Mājas lapas dizains – ĀTRAIS Kaķis

Mājas lapas dizains ĀTRAIS Kaķis ir īpašs ar apbrīnojamu minimālismu, vienkāršību un ātrumu. Pateicoties lietu nesarežģīšanai, mājas lapas izstrāde notiek ļoti ātri.

Sadarbībā ar izlēmīgu un steidzīgu klientu ĀTRAIS Kaķis padara publiski pieejamu galveno informāciju par Tavu uzņēmumu vai projektu vienas vai dažu darba dienu laikā!

Tavs ĀTRĀ Kaķa dizains var būt bagātīgs un krāšņs vai mierīgs un askētisks – tas atkarīgs no Taviem mērķiem un Tavas fontu, krāsu un fona attēlu izvēles.

Lai parādītu klientam, kāds varētu izskatīties ĀTRAIS Kaķis, esam izstrādājuši speciālu mājas lapu – ĀTRĀ Kaķa piemēru. Mūsu piemērā ir zaļš fons ar vārpām. Taču tas ir tikai paraugs, tikai viens no iespējamiem variantiem.

Mājas lapas cena – no 990 €

ĀTRĀ Kaķa mājas lapu iespējams veidot gan maksimāli vienkāršu, gan dažādi pilnveidotu – atbilstoši Tavām vēlmēm un Tavu klientu vajadzībām.

Ja pievienojam arī sadaļas ar dažādām valodām, Google kartes, kontaktformas utt., tad cena var pieaugt.

Būtiska dizaina sastāvdaļa ir kvalitatīvi fona attēli. Ja Tavā rīcībā tādu nav, tad ir vērts ielūkoties kādā no bezmaksas fotoBankām. Ja Tu izvēlies dārgākas fotogrāfijas, tad jārēķinās, ka mājas lapas izmaksas pieaug atbilstoši fotoattēlu izmaksām.

Mājas lapas cenā ir iekļauts responsīvais dizains, hostings 3 mēnešus, kā arī citi ieguvumi, piemēram, klienta sagatavotā satura publicēšana un noformēšana.

Uzzini vairāk šeit un šeit vai jautā mums

Kuru mājas lapu izvēlēties ?

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu