Kad izvēlēties vizītkartes tipa mājas lapu

Dzirdēts, ka vizītkartes tipa mājas lapa ir lieliski piemērota kā pagaidu risinājums. Taču bieži nekas nav tik pastāvīgs kā pagaidu risinājumi! Vizītkartes tipa vietne ir piemērota īslaicīgam projektam vai mazam uzņēmumam, kuram interneta vide neveido būtisku mārketinga komunikācijas kanālu un citos gadījumos.

Tavuprāt, mājas lapa ir reklāma ?

Mājaslapa nav reklāma. Tīmekļa vietne ir kā veikals, kas atrodas Sešu Kaķu ielā 33 un kas ir jāreklamē. Pretējā gadījumā par mājas lapas vai veikala eksistenci uzzina tikai nejauši garāmgājēji, kuri, visticamāk, nemaz nav Tava mērķauditorija.

Ja neesi plānojis izplatīt informāciju par savu lapu, tad nav vērts ieguldīt lielus līdzekļus mājas lapas izveidē. Kamēr turpini kalt plānus, ko un kā labāk darīt, izveidosim Tev nelielu, bet profesionālu vizītkartes tipa mājas lapu.

Vai Tu gaidi īsto brīdi ?

Domā, ka kādreiz, kad būs vairāk laika, Tu noorganizēsi lielas un skaistas mājas lapas izveidi? Kādreiz nepienāk nekad.

Ja Tev ir precīzs mērķis – publicēt pilnas funkcionalitātes lapu konkrētā datumā, tad ļauj saviem klientiem piekļūt pagaidu – vizītkartes tipa mājas lapai pirms pienāk konkrētais publicēšanas datums. Ja mērķa ar konkrētu termiņu Tev nav, tas ir vēl nopietnāks iemesls izvēlēties tieši vizītkartes tipa mājas lapu.

Vai Tev vēl nav bijusi sava mājas lapa ?

Vizītkartes tipa lapa ir labs sākums, ja Tev vēl nekad nav bijusi sava tīmekļa vietne un Tu vēlies mierīgi iepazīt mājas lapas satura un pašas lapas izveidi, uzturēšanu un attīstīšanu.

Vai Tu plāno mājas lapu ar apjomīgu saturu ?

Lai nerastos situācija, kad internetā tiek publicēta plaša, tehniski it kā gatava, tomēr patukša un nepabeigta tīmekļa vietne, labāk izvēlēties vizītkartes tipa mājas lapu, kamēr tiek izveidots un apkopots īstās mājas lapas saturs. Reizēm tie ir vairāki mēneši vai pat gadi.

Kāpēc pievienoties nepabeigto lapu saimei ?

Nepabeigtas mājas lapas, kur vairākās tukšās sadaļās mēnešiem vai pat gadiem ilgi lasāms uzraksts Izstrādes stadijā vai Under construction, nepatīk ne klientiem, ne Google meklētājprogrammai, ne pašam mājas lapas saimniekam.

Tavuprāt, dizains ir pats svarīgākais ?

Kāds ir pirmais darbs, uzsākot jaunas mājas lapas izstrādi?

Noteikt mērķauditoriju un izveidot vai vismaz sākt satura izveidi tieši šai mērķauditorijai.

Mājas lapas apmeklētāju prioritāte ir ātri iegūt noderīgu informāciju, nevis lēni apbrīnot Tavas tīmekļa vietnes dizainu.

Ja sāk ar dizainu nevis ar saturu, tas parasti beidzas ar to, ka tehniski it kā pabeigta mājas lapa ilgi netiek piepildīta ar saturu. Vai pat vēl sliktāk – kolīdz saturs beidzot ir izdomāts, mājas lapas saimnieks var secināt, ka saturam nepieciešams cits pasniegšanas veids un citādāks dizains.

Kamēr Tev nav ideju par vērtīgu mājas lapas saturu, izvēlies nelielu, lakonisku, bet stilīgu un pārliecinošu vizītkartes tipa mājas lapu!

Tev labi veicas biznesā bez mājas lapas ?

Tu izmanto labāko komunikācijas kanālu – mutvārdu atsauksmes. Ļaudis pamēģina Tavu produktu un iesaka to citiem. Mūsdienu informācijas pārbagātības un neuzticamu reklāmu laikmetā cilvēki paļaujas uz personiskām mutvārdu atsauksmēm un labprāt veic izvēli, balstoties uz ģimenes un draugu ieteikumiem.

Maza vizītkartes tipa mājas lapa ir laba izvēle arī tiem, kuri skaidri zina, ka mājas lapa viņiem nav un tuvākajā laikā arī nebūs nozīmīgs mārketinga kanāls. Ne visiem ir vajadzīga plaša, automatizēta mājas lapa, un ne visiem vajag ofisu Vecrīgā vai reklāmu nacionālajā televīzijā.

Ja nu gadījumā Tavs potenciālais klients pazaudē to taukaino salveti, uz kuras restorānā kāds uzķēpāja Tavu kontaktinformāciju !?

Labāk tomēr uztaisām vizītkartes tipa mājas lapu. Kaut vai mazāko, ātrāko un lētāko – ar Tava uzņēmuma vai projekta nosaukumu un logotipu, rekvizītiem, kontaktinformāciju,  īsu aprakstu un aicinājumu rīkoties.

Mazs, ņiprs & profesionāls

Seši Kaķi piedāvā 3 vizītkartes tipa mājas lapas ar unikāliem, bet vienkāršiem dizainiem:


Vizītkartes tipa lapa nav priekš Tevis ? Izvēlies tradicionālu mājas lapu

 

Kontakti
Uz mājas lapas sākumu