Vai var iztikt bez responsīvā dizaina

Lielas un mazas mājas lapas, tāpat arī dārgas un lētas mārketinga kampaņas, var nest lieliskus rezultātus. Ir lietas, bez kurām var iztikt, īpaši ar mazu budžetu, atvērtu prātu un radošu pieeju. Bet responsīvais dizains nav viena no tām.

Kas Latvijā ir īpašs ?

Jau 2013. gada laikā cilvēku skaits, kuri lieto internetu no mobilā telefona, sasniedza 40% Latvijas iedzīvotāju. Gan Latvijā, gan pasaulē mobilais internets ir straujāk augošais pakalpojums mobilo sakaru nozarē. Pieaug gan lietotāju skaits, gan patēriņš. Gada laikā mobilo datu lietojuma apjoms Latvijā pieaudzis gandrīz par 200%.

Var likties neticami, bet šobrīd mobilo datu patēriņš (uz vienu SIM karti) pie mums ir lielāks nekā ASV!

Tavi klienti lieto mobilās ierīces ?

Dažās nozarēs pat lielākā daļa mājas lapas apmeklētāju izmanto tieši mobilās ierīces. Domājams, pavisam drīz lielākā daļa cilvēku lietos internetu no mobilajām ierīcēm.

Izstrādājot un attīstot mājas lapu, jāņem vērā, ka pārsvarā tieši ekonomiski aktīvie iedzīvotāji ar augstāku izglītību un lielākiem ienākumiem lieto viedtālruņus un mobilo internetu.

Iepriecini savus klienus ar responsīvu tīmekļa vietni!

Tev nav svarīgi mobilā interneta lietotāji ?

Ja Tu uzskati, ka Tavam uzņēmumam mobilā interneta lietotāji nav būtiski, tad ar to nepietiek, lai atteiktos no responsīvā mājas lapas dizaina.

Lai noteiktu mājas lapas pozīciju meklēšanas rezultātos, kopš 2015. gada 21. aprīļa meklētājprogramma Google ņem vērā mājas lapas piemērotību aplūkošanai no mobilā telefona. Mobilajiem tālruņiem ne-draudzīgas tīmekļa vietnes iegūst zemākas pozīcijas un mazāku redzamību.

Citiem vārdiem sakot, ja Tava mājas lapa nav responsīva, tad to retāk ierauga arī tie apmeklētāji, kas izmanto datoru, nevis viedierīci.

Uzzini, vai Tava mājas lapa ir draudzīga mobilajām ierīcēm

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu