Mājas lapas dizains – VEIKLAIS Kaķis

Mājas lapas dizains VEIKLAIS Kaķis ir mazliet viltīgs, jo mājas lapa izskatās lielāka nekā īstenībā. Vietne satur īstu izvēlni (menu), kas ved zemāk uz garu, ērti navigējamu lapu, kas sadalīta pārskatāmās zonās. Izvēlne (menu) rada iespaidu, ka mājas lapai ir vairākas sadaļas.

Šādas vienas lapas vietnes ir modernas, un tās ir lieliski piemērotas uzņēmējiem, kuri neplāno biežu satura atjaunināšanu. Ja uzņēmējs pārdomā un vēlas uzsākt regulāru mājas lapas satura nomaiņu vai papildināšanu, tad šai vietnei iespējams pievienot satura vadības sistēmu, kas sniedz neatkarību no mājas lapas izstrādātāja.

Pēc būtības VEIKLAIS Kaķis ir vienkārši resnāks MAZAIS Kaķis!

Tavs VEIKLĀ Kaķa dizains var būt košs un bagātīgs vai neitrāls un askētisks – viss atkarīgs no Taviem mērķiem un Tavas krāsu, fontu un fona attēlu izvēles.

Lai demonstrētu klientam, kāds varētu izskatīties VEIKLAIS Kaķis, esam izstrādājuši speciālu mājas lapu – VEIKLĀ Kaķa piemēru. Mūsu piemērā redzami pelēki un bēši arhitektūras elementi, dizainu ieturot mierīgos toņos. Taču tas ir tikai paraugs, tikai viens no iespējamiem variantiem.

Mājas lapas cena – no 3330 €

VEIKLĀ Kaķa mājas lapu iespējams veidot gan vienkāršu, gan dažādi pilnveidotu – atbilstoši Tavām vēlmēm un Tavu klientu vajadzībām.

Ja pievienojam papildus funkcionalitātes, tad cena var pieaugt.

Kvalitatīvi fona attēli ir nozīmīga dizaina sastāvdaļa. Ja Tavā rīcībā tādu nav, tad ir vērts ielūkoties kādā no bezmaksas fotoBankām. Ja Tu izvēlies dārgākas fotogrāfijas, tad jārēķinās, ka mājas lapas izmaksas pieaug atbilstoši fotoattēlu izmaksām.

Mājas lapas cenā ir iekļauts responsīvais dizains, hostings 3 mēnešus, kā arī citi ieguvumi, piemēram, klienta sagatavotā satura publicēšana un noformēšana.

Uzzini vairāk šeit un šeit vai jautā mums

Kuru mājas lapu izvēlēties ?

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu