Citi pakalpojumi

Sniedzam arī citus pakalpojumus, kas atvieglos Tavu dzīvi!

Atslēgvārdu izpēte

Mājas lapas Seši Kaķi veido tā, lai vismaz no tehniskā viedokļa viss būtu atbilstošs SEO principiem. Savukārt par mājas lapas saturu bieži ir atbildīgs tikai klients, jo mēs nekontrolējam, kādu saturu klients vēlas publicēt pats savā mājas lapā.

Cienām mūsu klientu neatkarību, tomēr silti iesakām kaut vai pāris dienas pašiem padarboties ar Google Keyword Planner rīku vai arī konsultēties ar kādu profesionāli, lai pareizāk interpretētu atslēgvārdu izpētes rezultātus un izvēlētos labākās stratēģijas.

Izpētot atslēgvārdus, var gūt iedvesmu un pārliecināties, ka Tu neapzodz pats sevi un nepublicē mājas lapā tekstus ar tādiem atslēgvārdiem, kurus Tavi klienti nemaz nemeklē Google meklētājprogrammā.

  • Cena: 40 € / stundā

Lasi Sešu Kaķu blogā, vai vērts pētīt atslēgvārdus

Fotogrāfiju iegāde & apstrāde publicēšanai mājas lapā

Kvalitatīvas fotogrāfijas ir daļa no mājas lapas dizaina, tās palīdz radīt profesionālu iespaidu.

Nav vērts pasūtīt skaistu mājas lapu, ja Tu plāno tajā publicēt nekvalitatīvas fotogrāfijas!

Redzot mazas, miglainas, graudainas vai nepiemērotas fotogrāfijas, klientiem rodas aizdomas – ja šis uzņēmums nespēj sagādāt pat labu produkta fotogrāfiju, vai tas spēs nodrošināt labu produktu !?

Seši Kaķi var palīdzēt Tev izskatīties profesionāli arī neliela budžeta gadījumā. Varam uzlabot un retušēt Tavas esošās fotogrāfijas, kā arī piemeklēt jaunas no plašā fotoBanku piedāvājuma un palīdzēt ar izvēli un iegādi.

  • Cena: 40 € / stundā

Gan personīgās reklāmas nolūkos, gan nesavtīgi daloties ar sabiedrību, daudzi fotogrāfi mūsdienās piedāvā augstas kvalitātes fotogrāfijas izmantot bez maksas, tāpēc ir vērts ieskatīties arī bezmaksas fotoBankās. Ja nav plānots izmantot speciāli pieaicināta fotogrāfa pakalpojumus, tad fotoBankās atrodamās bildes būs labākas nekā tās, ko Tavs darbinieks ātri uzņēmis ar vecu mobilo telefonu.

Saites uz ierakstiem Sešu Kaķu blogā:

E-pasta uzturētāja nomaiņa, saglabājot e-pasta vēstules

Mainot hostinga pakalpojumu sniedzēju, klienti mēdz zaudēt veco e-pastu saraksti. Ir klienti, kuri ļoti vēlas saglabāt vecos e-pastus, tāpēc mēs piedāvājam šo pakalpojumu. Klientiem, kuri vēlas mainīt hostinga pakalpojumu sniedzēju, visas e-pasta vēstules tiek pārnestas pie mums kā pie jaunā hostinga pakalpojumu sniedzēja.

  • Cena: 40 € par 1 e-pasta kontu

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu