Citi pakalpojumi

Sniedzam arī citus pakalpojumus, kas atvieglos Tavu dzīvi!

Fotogrāfiju iegāde & apstrāde publicēšanai mājas lapā

Kvalitatīvas fotogrāfijas ir daļa no mājas lapas dizaina, tās palīdz radīt profesionālu iespaidu.

Nav vērts pasūtīt skaistu mājas lapu, ja Tu plāno tajā publicēt nekvalitatīvas fotogrāfijas!

Redzot mazas, miglainas, graudainas vai nepiemērotas fotogrāfijas, klientiem rodas aizdomas – ja šis uzņēmums nespēj sagādāt pat labu produkta fotogrāfiju, vai tas spēs nodrošināt labu produktu !?

Seši Kaķi var palīdzēt Tev izskatīties profesionāli arī neliela budžeta gadījumā. Varam uzlabot un retušēt Tavas esošās fotogrāfijas, kā arī piemeklēt jaunas no plašā fotoBanku piedāvājuma un palīdzēt ar izvēli un iegādi.

  • Cena: 40 € / stundā

Gan personīgās reklāmas nolūkos, gan nesavtīgi daloties ar sabiedrību, daudzi fotogrāfi mūsdienās piedāvā augstas kvalitātes fotogrāfijas izmantot bez maksas, tāpēc ir vērts ieskatīties arī bezmaksas fotoBankās. Ja nav plānots izmantot speciāli pieaicināta fotogrāfa pakalpojumus, tad fotoBankās atrodamās bildes būs labākas nekā tās, ko Tavs darbinieks ātri uzņēmis ar vecu mobilo telefonu.

Saites uz ierakstiem Sešu Kaķu blogā:

E-pasta uzturētāja nomaiņa, saglabājot e-pasta vēstules

Mainot hostinga pakalpojumu sniedzēju, klienti mēdz zaudēt veco e-pastu saraksti. Ir klienti, kuri vēlas saglabāt vecos e-pastus, tāpēc mēs piedāvājam šo pakalpojumu. Klientiem, kuri vēlas mainīt hostinga pakalpojumu sniedzēju, visas e-pasta vēstules tiek pārnestas pie mums kā pie jaunā hostinga pakalpojumu sniedzēja.

  • Cena: 40 € par 1 e-pasta kontu

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu