Nosaukums

Izvēlamies pozitīvi atšķirties no vienveidīgiem mājas lapu izstrādes uzņēmumu nosaukumiem un domēnvārdiem. Seši Kaķi ir lepni par atšķirību no tiem nosaukumiem, pagaidi, kā tur bija… no tiem, kuri nepaliek atmiņā.

Vai zināji, ka ķīniešu valodā seši (六 liù) ir laimīgs skaitlis ? Tas skan līdzīgi kā bagātība vai bizness, arī (datu) plūsma.

Panākumi gaidāmi, darot to, kas pašam patīk

Par laimi, esam atraduši darbu, kas mūs sajūsmina. Prātojam, ka varbūt vēl lielākus panākumus nodrošina saistība ar iemīļota dzīvnieka nosaukumu.

Seši Kaķi mazliet ziedo pamesto zvēriņu dzīves uzlabošanai. Pārāk maz.

Arī Tavu uzmanību pievēršam dzīvnieku atbalstam! Īpaši uzrunājam tos, kuri sapīkst par to, ka kāds vēl palīdz dzīvniekiem šajā trakajā laikā, kad vairāk palīdzības vajag bērniem, veciem cilvēkiem utt.

Palīdzība dzīvniekiem nemazina palīdzības apjomu kādam citam

Ja kāds ir aizņemts ar palīdzēšanu bērniem, tad viņam nemaz nevar būt brīvā laika, lai ļaunotos, ka kāds palīdz arī dzīvniekiem. Galvenais, lai katrs kādam reāli palīdz, nevis pukojas pa tukšo.

Ja Tev ir ideja, kā mēs ar Tevi varētu palīdzēt bērniem, pensionāriem vai aizsargājamai augu sugai, droši dod ziņu un darīsim, ko varēsim! Kontakti

Pateicoties biedrības “Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa” dzīvnieku patversmei “Labās mājas”, esam adoptējuši runcīti ar īpašām vajadzībām. Reizēm mums ar viņu iet grūti, bet arī prieks ir neizmērojams!

Šobrīd mums darbā palīdz 3 sirsnīgi bezšķirnes kaķi. Protams, nākotnē mērķējam uz sešiem!

Iesakām ilgtermiņa ziedošanu, izveidojot regulāro maksājumu, kas katru mēnesi automātiski pārskaita izvēlēto summu kādai dzīvnieku patverssmei. Cilvēki bieži ziedo vienreiz, taču pieradinātie un pēc tam pamestie dzīvnieki vēlas paēst ne tikai vienu reizi vien.

Labāk būtu ne tikai ziedot dzīvnieku patversmēm, bet nest atbildību par savu dzīvnieku visu laiku – arī tad, kad viņš ir vecs, slims un Tev nav ērti.

The coldest depth of Hell is reserved for people who abandon kittens. Robert A. Heinlein

Slikti saprotam dzīvokļu īpašniekus, kuri atsakās izīrēt savus īpašumus dzīvnieku saimniekiem vai ģimenēm ar maziem bērniem.

Kāds viesnīcas vadītājs reiz skaidrojis, ka suņi viņa viesnīcā esot vēl laipnāk gaidīti nekā cilvēki. Kāpēc ? Neviens suns nekad neesot ar draugiem ālējies visu nakti, dzērumā trokšņojot un izdemolējot viesnīcas istabiņu.

Sešu Kaķu bloga Izklaides sadaļā pa retam publicējam ievērojamu cilvēku teicienus par kaķiem, kā arī citus vieglus ierakstus Tavam atpūtas mirklim.

Franču rakstniece Sidonie-Gabrielle Colette apgalvo, ka laiks, kas pavadīts kopā ar kaķi, nekad nav izniekots!

 

Kontakti
Uz mājas lapas sākumu