Kas ir mājas lapa

Mājas lapa ir internetā publiski pieejams informācijas kopums. Par mājas lapu sauc arī tādu vietni, kas pieejama tikai organizācijas iekšējā tīklā. Mājas lapa ir tāds resurss, kurā interneta lietotāji ātri, viegli un ērti uzzina nepieciešamās ziņas jebkurā laikā un no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums.

Izpratne par mājas lapu ir cieši saistīta ar interneta nozīmi.

Mājas lapa ir saistīta ar datoriem ? Ne tikai

Mūsdienās arī katram viedtālruņa un planšetes lietotājam ir pieejams internets. Mobilā interneta lietotāju skaits turpina pieaugt, un cilvēki lieto internetu ne tikai mājās vai ofisā pie datora, bet arī restorānā, transportā vai atrodoties pie dabas.

Mājas lapas šodien ir saistītas ne tikai ar datoru lietotājiem, bet arī ar mobilo ierīču lietotājiem, viņu vajadzībām un paradumiem. Par būtisku mājas lapas daļu kļuvis responsīvais dizains.

Mājas lapas ir dažādas

Mājas lapu var saistīt ar kompleksām, automatizētām sistēmām, kas padara darbus cilvēku vietā. Piemēram, ražošanas procesu un iekārtu pārraudzības, kontroles un vadības sistēmas, novērošanas iekārtu pārvaldības sistēmas, produktu maiņas sistēmas, interneta veikali un biznesa vadības sistēmas, kas automatizē darba devēju, darbinieku un klientu savstarpējos biznesa un komunikāciju procesus.

Mājas lapa var būt arī ļoti vienkārša – ar dažām informatīvām sadaļām un bez automatizētiem procesiem, tādējādi kalpojot tikai kā uzņēmuma vizītkarte internetā. Mazu mājas lapu reizēm dēvē par vizītkartes tipa lapu, un arī tai ir daudz priekšrocību.

Lai lietderīgi izmantotu uzņēmēja resursus, mēs iesakām izvērtēt, vai tiešām ir nepieciešama tāda pati mājas lapa kā visiem !?

Seši Kaķi piedāvā 3 vizītkartes tipa mājas lapas ar unikāliem, bet vienkāršiem dizainiem:

Kādi ir Tavi mērķi?

Ko Tu vēlies sasniegt ar mājas lapas palīdzību? Lapa, kas veidota bez mērķa, ir mazefektīva. Veidojot mājas lapu, iesakām fokusēties uz Tava produkta vai pakalpojuma mērķauditoriju nevis uz savām personiskajām vēlmēm.

Iepriecini savus klientus! Viņiem patīk:

  • baudīt kvalitatīvu saturu un ērtu navigāciju
  • nesteidzīgi iepazīties ar informāciju sev vēlamā vietā un laikā
  • viegli pārsūtīt informāciju saviem padomdevējiem
  • dalīties svarīgajā ar draugiem un domubiedriem
  • aplūkot augstas kvalitātes attēlus un shēmas
  • komunicēt, kontrolēt un piedalīties
  • saņemt atbalstu 24 stundas diennaktī

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu