Misija

Piedāvājam 2 misijas variantus – īsto un oficiālo. Kurš Tev patīk labāk ?

Īstā misija

Mums ir paveicies ar darbu sistēmu un mājas lapu izstrādē – varam bieži ceļot un būt pie dabas, kā arī varam paglaudīt kaķi darba laikā. Tas ir ļoti patīkami. Ceram, ka interneta vides globālās iespējas aizrauj un iedvesmo ne tikai mūs, bet arī mūsu klientus.

Nevēlamies padoties reklāmas industrijas spiedienam un sākt kādu pārliecināt, ka noteikti vajag izstrādāt mājas lapu pie Sešiem Kaķiem. Esam pārliecināti, ka labiem speciālistiem vienmēr atradīsies klienti. Jebkurā nozarē.

Strādājam tā, lai pašiem būtu gandarījums un tīra sirdsapziņa. Pēc ražīgas darba dienas labprāt staigājam gar jūru vai mācāmies jaunas lietas, nevis strādājam vēl un vēl. 

Mums ir viens trūkums – slikti panesam makaronu karināšanu uz ausīm. Tomēr, ja nepieciešams, protam izlikties, ka esam tādi paši kā citi:

Oficiālā misija

Esam labākie un strādājam tikai ar labākajiem. Mūsu misija ir būt līderiem šajā tirgū un nozarē. Mūsu veiksmes pamatā ir pārdomāta stratēģija, motivētu un izglītotu profesionāļu komanda, kā arī drošas un modernas tehnoloģijas.

Mūs interesē izcila perfekcija un kvalitāte, un tieši to mēs piedāvājam saviem klientiem. Citiem vārdiem sakot – esam labi un mēģinām izlikties vēl labāki, lai tieši pie mums Tu iztērētu savu naudu.

 

Kontakti
Uz mājas lapas sākumu