Kas ir Seši Kaķi

Mājas lapas un sistēmas izstrādājam vairāk kā 10 gadus. Tas ir darbs, kas mūs iepriecina un ko mēs vēlamies darīt. Aicinām arī Tevi darīt to, ko Tu vēlies. Pa īstam.

Vai Tu bieži dari, ko vēlies ?

Tavu mājas lapu varam saistīt ar kompleksām, automatizētām sistēmām, kas padara darbus cilvēku vietā. Ko Tu darītu tajā laikā, kamēr Tavas biznesa sistēmas netraucēti darbojas ?

Pilnībā vai daļēji automatizētas mājas lapas un sistēmas ir neatsverami instrumenti jaunu klientu piesaistei un esošo klientu apkalpošanai, kā arī uzņēmuma iekšējo procesu organizēšanai. 

Drošība

Mūsu speciālistiem ir arī plaša pieredze, nodrošinot valsts mēroga informācijas sistēmu pārvaldību un drošību. Tā, ka ar Sešiem Kaķiem var justies droši.

Skaidrība

Pieredze projektu vadībā mums palīdz strādāt pārskatāmi. Rūpējamies, lai nekas nebūtu samudžināts. Jebkurš profesionālis var pieslēgties sistēmu un mājas lapu izstrādes procesam jebkurā brīdī un viegli orientēties.

Efektivitāte

Augsta darba efektivitāte un ilga darba pieredze IT nozarē ļauj mums piedāvāt saviem klientiem profesionāli izstrādātas mājas lapas un sistēmas par konkurētspējīgām cenām.

Mājas lapu izstrādē ievērojam Google noteiktās SEO jeb search engine optimization vadlīnijas. Arī tad, ja klients to nenojauš. 

Pilnīga brīvība

Ar prieku pieņemam izaicinājumu izstrādāt kaut ko nebijušu un specifisku. Tāpat arī lieliski pārzinām ikdienā lietotus standarta risinājumus.

Mājas lapa var ietvert jebkādu Tev nepieciešamo funkcionalitāti. Ideāla mājas lapa nomierina un mazina sāpes, kā arī satur automātisku kaķu barošanas sistēmu un priežu skuju aromāta funkcionalitāti.

Veiksme

Mājas lapas mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai darbu. Interneta vides globālās iespējas mūs pozitīvi uzlādē. Patīk radīt vērtīgas mājas lapas, kas palīdz uzņēmējiem efektīvāk izmantot resursus. Mums ir paveicies, ka varam strādāt tik aizraujošu darbu. 

 

Tas bija īsi par mums. Iepazīstamies tuvāk ?

 

Kontakti
Uz mājas lapas sākumu