Hostings

Seši Kaķi saviem klientiem piedāvā uzturēt jeb hostēt* jaunizveidotās vai esošās mājas lapas. Specializējamies uz individuālu pieeju katram klientam, pielāgojam hostingu katra klienta vajadzībām, nemēģinot iekļauties kaut kādos rāmjos vai mulsinošās tabulās.

Mūsu hostinga cenas ir tuvu zemākajām tirgū, bet ne pašas zemākās.

  • Cena: no 2,5 € / mēnesī par mājas lapas un e-pasta kastīšu uzturēšanu

Mūsu pieredze

Arī mēs kādreiz izmantojām hostinga pakalpojumus no Latvijas un ārzemju uzņēmējiem – tirgus līderiem. Kamēr viss darbojās, it sevišķi pirmajos mēnešos, viss bija kārtībā, bet pie pirmajām problēmām sāka noskaidroties gan paša pakalpojuma, gan klientu atbalsta kvalitāte.

Tā kā pašiem bieži ir nācies vilties saņemtajā hostinga pakalpojumā, tad mēs novērtējam, cik svarīgi ir, lai klientam būtu skaidrība, kur vērsties problēmu gadījumā.

Būtiski, lai klientam pretī būtu cilvēks, kurš problēmas gadījumā neizvairītos un skaidri pateiktu, kas par lietu, kā arī būtu ieinteresēts pēc iespējas ātrāk atjaunot pilnu mājas lapas funkcionalitāti.

Rezultātā mēs sākām veidot savas serveru sistēmas, lai paši varētu pārvaldīt mūsu klientu mājas lapas un lai vienmēr varētu klientam skaidri atbildēt par iespējamo problēmu un operatīvi to novērst.

Mūsu hostinga serveri ir izvietoti vienos no lielākajiem Eiropas datu centriem ar industrijas standartam atbilstošu fiziskās un elektroniskās vides drošību. Visām mājas lapām regulāri veidojam rezerves kopijas un sekojam līdzi, lai tās darbotos.

Mājas lapu drošība

Mājas lapu serveri nereti tiek pakļauti uzbrukumiem. Līdzko mājas lapa sāk piesaistīt plašāku apmeklētāju loku un tajā tiek publicēta informācija, kas kādam šķiet nevēlama vai nepieņemama, agri vai vēlu kāds konkurents vai nelabvēlis ar urķēšanās (hacking) iemaņām izmēģina savu roku mājas lapas uzlaušanā. Mūsu klienti ir pieredzējuši šādus uzbrukumus, un mēs esam sekmīgi tikuši galā ar tiem.

Klientam ir jāapzinās, ka mājas lapas drošība ir arī viņa paša rokās – sevišķi attiecībā uz paroļu drošību. Statistiski viens no lielākajiem veiksmīgo uzbrukumu skaitiem ir saistīts ar nepietiekami drošām parolēm un paroļu nedrošu izmantošanu, piemēram, pieslēdzoties mājas lapas administrēšanas daļai no neuzticamiem datoriem.

Sešu Kaķu speciālistiem ir 8 gadu pieredze valsts mēroga informācijas sistēmu drošības pārvaldībā.

Mums ir skaidrs, kas, kad un kā ir jādara uzbrukuma gadījumā, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu drošu un stabilu sistēmas vai mājas lapas darbību.

 

Kā tiek uzturēta Sešu Kaķu mājas lapa ?

Darba vajadzībām izmantojam ne tikai galveno Sešu Kaķu lapu, bet arī citas tīmekļa vietnes, lai saviem klientiem atvieglotu mājas lapas izvēli un ērti demonstrētu dažādus mājas lapu variantus:

Visas savas tīmekļa vietnes hostējam uz tiem pašiem serveriem, kur izvietojam mūsu klientu lapas. Tāpēc esam augstu motivēti, lai šie hostinga serveri strādātu nevainojami.

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu


* Kas ir hostings ? Hostings ir mājas lapas uzturēšana jeb izmitināšana. Tas ir pakalpojums, kas nodrošina, ka Tava mājas lapa tiek novietota uz servera. Serveris ir speciāls dators, kurš ir īpaši konfigurēts un pielāgots darbam 24h diennaktī. Serveris šo mājas lapu servē jeb attēlo ikvienam, kurš savā interneta pārlūkprogrammā ir ievadījis Tavas mājas lapas adresi. Parasti hostings ietver arī e-pasta kastīšu (ar Tava domēna vārda beigām) uzturēšanu.