Mājas lapas saturs

Mārketinga eksperts Igors Manns savā grāmatā par bezbudžeta mārketingu apraksta reālu gadījumu, kad nenotika miljonu vērts darījums, jo Klients atrada 3 kļūdas līgumam pievienotajā specifikācijā.

Klientam radās jautājums – ja jau specifikācijā viņi kļūdījās 3 reizes, tad cik reižu viņi kļūdīsies vēlāk ? Tā nu darījums tika atcelts.

Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Tomēr kļūdains mājaslapas teksts rada iespaidu, ka Tavi sniegtie pakalpojumi, visticamāk, arī būs kļūdaini.

Mājaslapas teksta pilnveide

Veiksmīgam mājaslapas tekstam ir jābūt ne tikai gramatiski pareizam, bet arī ātri pārskatāmam, viegli lasāmam, aicinošam, izglītojošam, izklaidējošam… 

Cilvēkiem interneta vidē ir citādi lasīšanas paradumi nekā lasot grāmatu papīra formātā, un mēs pārzinām šos paradumus. Pilnveidosim Tavas mājaslapas tekstu vairākos veidos:

  • atbilstoši pareizrakstības normām
  • padarot tekstu īpaši piemērotu internetam
  • atbilstoši SEO principiem

Lai nodrošinātu, ka labi padarīts darbs netiek sabojāts pēdējā mirklī, priecāsimies, ja uzticēsi mums arī teksta publicēšanu Tavā mājaslapā. Parūpēsimies, lai teksts tiktu gaumīgi un pārskatāmi noformēts, kā arī pievienosim iekšējos linkus jeb saites ērtākai navigācijai.

Labprāt uzspodrināsim mājaslapas tekstu, lai Taviem klientiem būtu vieglāk ieraudzīt, cik lielisks ir Tavs piedāvājums!

  • Cena: 40 € / stundā

Mājaslapas teksta izveide

Ja vēlies, varam sagatavot visu Tavas mājaslapas tekstu!

Vispārīgu informāciju par kādu noteiktu tematu varam sagatavot bez Tavas palīdzības. Bet specifisku informāciju par Tavu uzņēmumu mēs nezinām. Tāpēc priecāsimies, ja Tu mazliet pastāstīsi par sava uzņēmuma stiprajām pusēm. Mums noderēs Tavi darba materiāli, sagataves, instrukcijas, bukleti, piezīmes uz salvetes.

Vislabāk būtu, ja kāds no Taviem darbiniekiem varētu ar mums regulāri sazināties, lai atbildētu uz jautājumiem par Tavu projektu vai uzņēmumu, kā arī sniegt visus informatīvos materiālus, kas nepieciešami kvalitatīva mājaslapas teksta sagatavošanai.

  • Cena: 40 € / stundā

 

Kontakti
Uz mājaslapas sākumu