Kā mēs strādājam

Uzklausām klienta vēlmes un vajadzības, iesakām piemērotākos un izdevīgākos risinājumus. Saskaņojam projekta izmaksas un plānojam nākotnes attīstības iespējas.

Darbu parasti uzsākam pēc 50% priekšapmaksas saņemšanas. Atlikušos 50% no summas klients maksā tikai pēc darba pabeigšanas un pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas.

Vēlies mūžīgu bezmaksas garantiju ?

Mūsu izstrādātai mājas lapai ir 1 gada bezmaksas garantija no pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas dienas. Turklāt savam darbam dodam bezmaksas garantiju uz visu periodu, kamēr administrējam Tavu mājas lapu.

Gan klātienē, gan attālināti

Seši Kaķi sadarbojas ar sistēmu un mājas lapu izstrādes speciālistiem, kuri darbu veic attālināti. Šī pieeja mums ļauj menedžēt un uzņemties interesantākos projektus. Turklāt esam pārliecinājušies, ka programmētāju un dizaineru entuziasms, motivācija un darba efektivitāte pieaug, strādājot sev ērtā, radošā vidē.

Esam uzsākuši sadarbību ar ārvalstu klientiem un vajadzības gadījumā dodamies ārzemju komandējumā pie klienta.

Sešu Kaķu juridiskā adrese ir Brocēnos, savukārt korespondences adrese – Saulkrastu novadā, Zvejniekciemā. Bieži esam sastopami arī Rīgā. Kontakti

Lieki laiku netērējam un bieži organizējam sadarbību, izmantojot mūsdienu modernās tehnoloģijas, piemēram, video konferences. Plānojot tikšanās vietu un laiku, pielāgojamies klienta vajadzībām.

Ilgstoša, ērta sadarbība

Labprāt turpinām ilgstošu sadarbību, jo mājas lapām un sistēmām patīk, ka tās regulāri apčubina un pilnveido!

Konsultējam un apmācam savus klientus bez maksas. Par nelielu IT problēmu atrisināšanu neprasām samaksu. Iesakām vienu lielu problēmu mums pasniegt kā 10 mazas!

 

Pilnīgi izsmeļošu Sešu Kaķu labo īpašību sarakstu izsniedzam pēc īpaša pieprasījuma.

 

Kontakti
Uz mājas lapas sākumu