Tulkošana

If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his language, that goes to his heart. Nelson Mandela

Ir pierādīts, ka cilvēki labprātāk apmeklē mājas lapas savā dzimtajā valodā nevis jebkurā saprotamā valodā. Lai noformētu mājas lapu Tava klienta dzimtajā valodā, piedāvājam Tev profesionālus rakstiskās tulkošanas pakalpojumus!

Sadarbojamies ar pieredzējušiem tulkošanas speciālistiem, kuri garantē konfidencialitāti un pārzina specifiskas terminoloģijas lietojumu dažādās nozarēs (piemēram, medicīna un veterinārā medicīna).

Atsūti mums uz e-pastu savu tulkošanas pieprasījumu ar failiem, informāciju par valodām un saviem komentāriem!

Sazināsimies ar Tevi, lai vienotos par cenām, izpildes termiņiem un iespējamiem papildus pakalpojumiem – piemēram, tulkotā teksta publicēšana mājas lapā un noformēšana, ievērojot interneta tekstu lasītāju vēlmes, ieradumus un SEO principus.

Tulkošana + pareizs atslēgvārdu lietojums

Tā kā Seši Kaķi pārzina SEO principus, tad kopā ar mūsu tulkotājiem varam piedāvāt īpaši vērtīgus pakalpojumus:

Kādas ir tulkošanas izmaksas & termiņi ?

Mūsu klientus interesē mājas lapas ar kvalitatīvu un pievilcīgu saturu, tāpēc negarantējam pašu zemāko cenu un fokusējamies uz kvalitāti.

Cenas ir atkarīgas no tulkojamā teksta apjoma, specifikas, valodām un izpildes termiņa. Katrs tulkošanas projekts ir atšķirīgs un tiek izskatīts individuāli.

Neliela teksta tulkojumu kādā no populārajām valodām ir iespējams nodrošināt pat 1 dienas laikā!

Mājas lapa ārvalstu klientiem ar piemērotu domēnu & hostingu

Ja vēlies uzrunāt ne tikai Latvijas iedzīvotājus, bet arī klientus citās valstīs, iesakām neapstāties pie vienas mājas lapas ar .LV domēnu. Visticamāk, Tev būs vajadzīgas jaunas mājas lapas ar citiem domēniem un citiem hostinga plāniem, lai veiksmīgāk uzrunātu citu valstu mērķauditorijas.

 With languages you can move from one social situation to another. With languages you are at home anywhere. Edmund de Waal

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu