Mājas lapas dizains – MAZAIS Kaķis

Tīmekļa vietnei MAZAIS Kaķis ir raksturīgs neliels izmērs, efektīva vienkāršība un īss mājas lapas izstrādes laiks. Daudziem uzņēmējiem, kuri neplāno ne lielu informācijas apjomu, ne biežu satura atjaunināšanu, vispiemērotākās ir nelielas mājas lapas.

Pēc būtības MAZAIS Kaķis ir vienkārši resnāks ĀTRAIS Kaķis!

Tavs MAZĀ Kaķa dizains var būt košs un krāšņs vai mierīgs un askētisks – tas atkarīgs no Taviem mērķiem un Tavas krāsu, fontu un fona attēlu izvēles.

Lai parādītu klientam, kāds varētu izskatīties MAZAIS Kaķis, esam izstrādājuši speciālu mājas lapu – MAZĀ Kaķa piemēru. Mūsu piemērs attēlo bagātīgi klātu galdu ar piesātinātiem toņiem. Taču tas ir tikai paraugs, tikai viens no iespējamiem variantiem.

Mājas lapas cena – no 2220 €

MAZĀ Kaķa mājas lapu iespējams veidot gan pēc iespējas vienkāršāku, gan pilnveidotu – atbilstoši Tavām vēlmēm un Tavu klientu vajadzībām.

Ja pievienojam papildus funkcionalitātes, tad cena var pieaugt.

Kvalitatīvi fona attēli ir būtiska un vērtīga dizaina sastāvdaļa. Ja Tavā rīcībā tādu nav, tad ir vērts ielūkoties kādā no bezmaksas fotoBankām. Ja Tu izvēlies dārgākas fotogrāfijas, tad jārēķinās, ka mājas lapas izmaksas pieaug atbilstoši fotoattēlu izmaksām.

Mājas lapas cenā ir iekļauts responsīvais dizains, hostings 3 mēnešus, kā arī citi ieguvumi, piemēram, klienta sagatavotā satura publicēšana un noformēšana.

Uzzini vairāk šeit un šeit vai jautā mums

Kuru mājas lapu izvēlēties ?

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu