Satura vadības sistēmas

Satura vadības sistēma (angliski – content management system jeb CMS) ir ērts rīks, ar kuru Tu pats vari pārvaldīt savas mājas lapas saturu bez zināšanām programmēšanā.

Bezmaksas apmācība

Cilvēkiem, kuri brīvi jūtas interneta vidē un pārvalda Microsoft Word, darboties ar satura vadības sistēmu ir vienkārši, vajadzīga tikai pieeja internetam. CMS izskats atgādina pierasto Microsoft Word vidi, tāpēc darbiniekam, kas atbildīgs par mājas lapas saturu, nav jāapgūst programmētāja iemaņas.

Seši Kaķi bez maksas apmāca 2 darbiniekus rīkoties ar satura vadības sistēmu. Ja rodas kāda problēma, vienmēr iespējams sazināties ar mums, lai novērstu jebkuras neskaidrības.

CMS priekšrocības

Satura vadības sistēma sniedz neatkarību no mājas lapas izstrādātāja, ļaujot ietaupīt līdzekļus un komunikācijā patērēto laiku. Ar CMS ir viegli pievienot, labot vai dzēst mājas lapas sadaļas un apakšsadaļas, mainīt to secību, ievietot un labot tekstus, attēlus un tabulas utt.

Satura vadības sistēmas tiek aizsargātas ar parolēm.

Piedāvājam arī nestandarta risinājumus

Satura vadības sistēmu iespējams aizsargāt ar dažādiem pieejas līmeņiem, sadalot atbildīgo darbinieku kompetences saistībā ar satura atjaunošanu un labošanu. CMS funkcionalitāti varam pielāgot katra uzņēmuma īpašajām vajadzībām.

Sešu Kaķu programmētāji ir izstrādājuši paši savu satura vadības sistēmu, tāpēc varam piedāvāt klientiem specifiskus risinājumus.

Bezmaksas satura vadības sistēmas

Ir pieejamas arī dažādas bezmaksas satura vadības sistēmas, kuras uzņēmuma specifiskām vajadzībām ir grūtāk pielāgojamas, toties lieliski noder vienkāršās situācijās. Mūsdienās populārākā ir WordPress CMS. 

WordPress priekšrocības

WordPress ir atvērtā koda satura vadības sistēma, kuru regulāri pārskata un pilnveido tūkstošiem programmētāju visā pasaulē. Tādējādi šai CMS operatīvi un savlaicīgi tiek novērstas visas nepilnības un potenciālie drošības apdraudējumi.

Šīs satura vadības sistēmas priekšrocība ir arī tāda, ko to pārzina gandrīz jebkurš mājas lapu izstrādātājs. Tāpēc, izvēloties WordPress CMS, nerodas piesaiste vienam konkrētam mājas lapu izstrādes speciālistam.

Cenas

Lai izstrādātu mājas lapu ar CMS, tas ir jāparedz jau projekta sākumā. Satura vadības sistēmas cena ir atkarīga no izvēlētās funkcionalitātes.

Satura vadības sistēma ir jau iekļauta cenā šādām Sešu Kaķu mājas lapām:

Ko darīt, ja nepatīk satura vadības sistēma ?

Satura vadības sistēma nav vienīgais risinājums tīmekļa vietnes satura atjaunošanai. Ja CMS šķiet par sarežģītu, Tava mājas lapa – par lielu, jaunumu – par daudz un darbinieki ir pārāk aizņemti vai arī slikti orientējas interneta vidē, aicinām mājas lapas satura atjaunošanu uzticēt mums!

Izmantojot Sešu Kaķu piedāvāto mājas lapas administrēšanas pakalpojumu, mūsu izstrādātai mājas lapai bezmaksas garantija ir spēkā ne tikai 1 gadu, bet visu laiku!

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu