Sešu Kaķu blogs

Tev kādreiz vajag informāciju par mājas lapām ?

Vai arī Tev ir kas sakāms par mājas lapu izstrādi ?

Abos gadījumos Tu esi īstajā vietā! Lai būtu ērtāk lasīt par aktualitātēm mājas lapu izstrādē, Seši Kaķi sāk rakstīt blogu*. Saprotam, ka katram reizēm rodas jautājumi, ko un kā labāk darīt, izstrādājot un attīstot mājas lapu, interneta veikalu u.c.

Visi ieraksti tiek grupēti pēc popularitātes zem virsraksta Tēmas (tag cloud) mājas lapas labajā pusē vai kājenē (footer). Zem tēmu mākoņa mājas lapas labajā pusē redzami jaunākie ieraksti. Uzzini svarīgo vai pasmaidi par izklaidējošām IT nozares ziņām!

Cik jaunu bloga ierakstu parādās ik dienu ?

Miljoniem. Pasaulē katru dienu tiek publicēti apmēram 3 miljoni bloga ierakstu. Starp citu, puse vai pat lielākā daļa no tiem tiek publicēta ar WordPress satura vadības sistēmu. Ne vienmēr novecojusī un nepareizā informācija tiek dzēsta no tīmekļa plašumiem. Lielā informācijas daudzuma dēļ dažreiz ir grūti orientēties interneta dzīlēs, pavadot pārāk daudz laika meklējumos. Mūsu mērķis ir palīdzēt ātrāk nonākt līdz kārtīgai atbildei.

Tieši Tevi interesējošās tēmas ir mūsu prioritāte. Tāpēc lūdzam Tavu palīdzību, lai Sešu Kaķu blogu izveidotu kā interesantu un noderīgu rīku, kas ātri un viegli palīdz atrast meklēto ikvienam, kas interesējas par mājas lapu izstrādi. Palīdzi, atrakstot mums, kas Tevi interesē. Kādas aktualitātes ? Uz kuriem jautājumiem vēl neesi guvis derīgas atbildes ?

Vai Tev ir jautājumi par mājas lapu izstrādi ?

Ļoti labi. Atraksti mums savu jautājumu!

Kontakti

Ja Tev ir kādas neskaidrības, droši ziņo! Visticamāk, arī citiem ir līdzīgas šaubas, bet daudzi kautrējas pajautāt. Veidojam bloga ierakstus, ievērojot biežāk uzdotos jautājumus par mājas lapu izstrādi. Sadarbojamies un padarām lietas skaidrākas!

Kādas ir Tavas idejas ?

Ja Tev ir kādi ierosinājumi, mēs gribam tos dzirdēt! Ziņo mums, ko un kā, Tavuprāt, varētu padarīt labāku. Centīsimies iespēju robežās ievērot Tavus ieteikumus.

Varbūt Tev ir kāda svarīga ziņa, ko Tu vēlētos šeit publicēt ?

Vai arī Tev ir ievērības cienīga pieredze mājas lapu izstrādē un Tu vēlies ar to padalīties ? Dod ziņu!

Veidojam kopā uzņēmējiem noderīgu blogu!


* Jēdziena blogs latviskojums ir bagātīgs: emuārs, tīmekļa žurnāls, interneta žurnāls, tīmekļa dienasgrāmata, interneta dienasgrāmata u.c. Seši Kaķi tomēr izvēlējās izmantot vispārzināmo un populāro terminu blogs, kas tieši pārnests no angļu valodas blog un cēlies no vārdu savienojuma web log. Cienām latviešu valodas dažādību, bet gribam būt nepārprotami.

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu