Vizītkartes tipa mājas lapas priekšrocības

Vizītkartes tipa mājas lapa var likties salīdzinoši mazefektīva, ja zinām, ka automatizētas sistēmas un mājas lapas var darīt darbu algotu darbinieku vietā, tādējādi ekonomējot laiku un naudu. Tomēr, neskatoties uz tehnoloģiju fanu, mājas lapu izstrādātāju un perfekcionistu izdarīto spiedienu, reizēm ir pilnīgi pietiekami ar vizītkartes tipa mājas lapu.

Labāk profesionāli veidota, stilīga un neliela vizītkartes tipa mājas lapa, nekā tehniski gatava, tomēr nepabeigta tīmekļa vietne, kur vairākās tukšās sadaļās mēnešiem vai pat gadiem ilgi lasāms uzraksts Izstrādes stadijā vai Under Construction.

Līdz galam nepārdomāta, liela mājas lapa var nozīmēt arī nelietderīgu resursu izmantojumu nevis prestižu. Aicinām apsvērt vizītkartes tipa lapas priekšrocības:

ĀTRUMS

Maza vizītkartes tipa mājas lapa parasti tiek izstrādāta īsākā laikā kā jebkura cita tīmekļa vietne.

VIEGLUMS

Ir lieliski, ja jūs ar darbiniekiem esat sagatavojuši visu produktu aprakstus 3 valodās un kvalitatīvas fotogrāfijas, tekstu par uzņēmuma filozofiju un mērķiem, kā arī apkopojuši 10 iemeslus, kāpēc Tavi produkti ir labākie utt. Bet ne vienmēr tekstu sagatavošana rit ātri.

Ja rit mēnesis pēc mēneša, un Mērfija likumu ietekmē iecerētie darbi nevirzās uz priekšu, publicēsim Tev vizītkartes tipa mājas lapu, kura satur Tavus rekvizītus, kontaktinformāciju, logotipu, īsu aprakstu un aicinājumu rīkoties.

STILS

Vizītkartes tipa mājas lapas patīkami izceļas uz citu tīmekļa vietņu fona ar savu vienkāršību un minimālismu. Ar šādu mājas lapu Tu vari parādīt, ka Tavam uzņēmumam interneta vide nav svarīgākais mārketinga komunikāciju kanāls.

Piemēram, ja kādreiz cilvēki bez Facebook profila un uzņēmumi bez Facebook lapas likās jocīgi un vecmodīgi, tad šodien personība bez Facebook profila vai lapas reizēm demonstrē, ka dzīvo īstu un pilnvērtīgu dzīvi (nevis virtuālu), spēlējot pēc saviem noteikumiem un nesekojot masu psihozei.

EFEKTIVITĀTE

Ļaudis ir steidzīgi un mājas lapā parasti fokusējas uz galveno – vai man der šis produkts, vai es uzticos pārdevējam, kur ir telefona numurs vai pasūtījumu forma. Ar profesionāli veidotu vizītkartes tipa lapu Tu panāc maksimālu efektivitāti ar minimālu ieguldījumu.

ZEMĀKAS IZMAKSAS

Mazai vizītkartes tipa mājas lapai parasti ir zemāka cena nekā jebkurai citai lapai.

ATTĪSTĪBA

Vizītkartes tipa mājas lapa neierobežo attīstības iespējas. Ja vēlies, šādu lapu ar laiku var nomainīt uz plašāku un bagātīgāku. Ja nav tādas nepieciešamības, tad var pakāpeniski pilnveidot vizītkartes lapas saturu, kā arī atsvaidzināt vai mainīt tās dizainu.

Sešu Kaķu mājas lapas

Piedāvājam 3 vizītkartes tipa mājas lapas ar unikāliem, vienkāršiem dizainiem:


Vizītkartes tipa lapa nav priekš Tevis ? Izvēlies tradicionālu mājas lapu

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu