Mājas lapas dizains – GUDRAIS Kaķis

GUDRAIS Kaķis pārstāv tradicionālu – vispierastāko mājas lapas tipu – ar satura vadības sistēmu, izvēlni (menu) un vairākām sadaļām.

Šādu mājas lapu ir vērts izvēlēties uzņēmējam, kurš plāno, ka tīmekļa vietne būs nozīmīgs mārketinga komunikācijas kanāls, bieži papildinot vietni ar noderīgu saturu un ieguldot mājas lapas reklāmā.

Pēc būtības GUDRAIS Kaķis ir vienkārši resnāks VEIKLAIS Kaķis!

Tavs GUDRĀ Kaķa dizains var būt krāsains un bagātīgs vai mierīgs un askētisks – viss atkarīgs no Taviem mērķiem un Tavas toņu, fontu un fona attēlu izvēles.

Lai demonstrētu klientam, kāds varētu izskatīties GUDRAIS Kaķis, esam izstrādājuši speciālu mājas lapu – GUDRĀ Kaķa piemēru. Mūsu piemērā redzama svaiga kalnu ainava. Taču tas ir tikai paraugs, tikai viens no iespējamiem variantiem.

Mājas lapas cena – no 4440 €

GUDRĀ Kaķa mājas lapu iespējams dažādi pilnveidot – atbilstoši Tavām vēlmēm un Tavu klientu vajadzībām. Šo lapu ir viegli attīstīt tālāk, pievienojot e-veikalu vai jebkādu citu funkcionalitāti. Pievienojot papildus funkcionalitātes, cena attiecīgi pieaug.

Nozīmīga dizaina sastāvdaļa ir kvalitatīvi fona attēli. Ja Tavā rīcībā tādu nav, tad ir vērts ielūkoties kādā no bezmaksas fotoBankām. Ja Tu izvēlies dārgākas fotogrāfijas, tad jārēķinās, ka mājas lapas izmaksas pieaug atbilstoši fotoattēlu izmaksām.

Mājas lapas cenā ir iekļauts responsīvais dizains, hostings 3 mēnešus, kā arī citi ieguvumi.

Uzzini vairāk šeit un šeit vai jautā mums

Kuru mājas lapu izvēlēties ?

 

Kontakti 
Uz mājas lapas sākumu